KONST / Litografier / Färglitografi 9851321
*
nr 985 1321
Björn Ekegren
(f. 1955), Sverige
Färglitografi, Björn Ekegren (f. 1955), 86/190, Sothöna, motivet: 56 x 46
Björn Ekegren, svensk målare, grafiker, skulptör och glaskonstnär, född 1955.
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 5 oktober 2015
kl 19:29:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/10 19:24:00
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Björn Ekegren
Björn Ekegren, svensk målare, grafiker, skulptör och glaskonstnär, född 1955.
Läs mer om Björn Ekegren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björn ekegren djurmotiv färglitografi fågelmotiv fåglar grafik litografi litografier litografiskt blad sjöfågel sjöfåglar sothöna sothönor sverige
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:37
-
8372 Färglitografi
Åke Westin "Havet". Signerad, numrerad 42/350. Fär..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:21
-
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:01
-
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:35
-
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:28
-
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:45
*
Björn Ekegren
Björn Ekegren, svensk målare, grafiker, skulptör och glaskonstnär, född 1955.
Läs mer om Björn Ekegren
nr 985 1321
Björn Ekegren
(f. 1955), Sverige
Färglitografi, Björn Ekegren (f. 1955), 86/190, Sothöna, motivet: 56 x 46
Björn Ekegren, svensk målare, grafiker, skulptör och glaskonstnär, född 1955.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 5 oktober 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/10 19:24:00 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Björn Ekegren
Björn Ekegren, svensk mÃ¥lare, grafiker, skulptör och glaskonstnär, född 1955.Läs mer om Björn Ekegren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björn ekegren djurmotiv färglitografi fågelmotiv fåglar grafik litografi litografier litografiskt blad sjöfågel sjöfåglar sothöna sothönor sverige
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:37 -
8372 Färglitografi
Åke Westin "Havet". Signerad, numrerad 42/350. Fär..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:21 -
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:01
-
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:35 -
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:28 -
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:45